238

اولا از آنجا كه «مرغ همسایه غاز است»، خوراك های بیرون خوشمزه تر به نظر می رسند نظر شما چیه؟؛ثانیاً مقدار غذا در سالن غذاخوری معمولا بیش از مقدار تعیین شده در برنامه ی رژیم غذایی است و از آنجا که پول آن را پرداخته اید و طبق مثل معروف “آش خالته بخوری پاته نخوری پاته ”

معمولا دلتان نمی آید که غذایی که پول آن را پرداخته اید، مقداری از آن را نخورید. به همین دلیل وظیفه می بینم که به افراد چاقی که در حال رژیم هستند گوشزد کنیم كه حد الامکان از خوردن غذا در سالن غذاخوری خودداری کنند زیرا این کارها، لطمه ی جدی به رژیم غذایی می زند.

اما اگر مجبور به انجام این کار شدید راه حل آن را در دو نکته می بینمقبل از هر چیز خجالت و رودربایستی را کاملا کنار بگذارید و سعی کنید کمتر از تعداد خودتان غذا سفارش بدهید .از گارسن یکی دو بشقاب خالی اضافه بطلبید و از هر پرس برنجی کمی در بشقاب خالی بگذارید و آن را به یک نفر بدهید.

تلاش کنید که هر یک تنها نیاز خود را بگیرد و رغبت خود را پایمال کنید و هر چه بیشتر از نیاز خودتان بود را کنار بگذارید.و در پایان قبل از ترک سالن غذا خوری، از سالن ظرف یک بار مصرف بگیرید وغذاهای اضافی را در ظرف گذاشته و آن را برای وعده های بعدی نگه دارید .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بت اسپات